TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA & TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA & TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA & TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA & TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA & TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA & TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA & TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA & TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA & TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA & TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA & TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA & TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA & TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA & TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA & TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA & TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA & TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA & TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA & TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA & TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA &

Siyah WB Baskılı Oversize Ceket
Siyah WB Baskılı Oversize Ceket
Siyah WB Baskılı Oversize Ceket
Siyah WB Baskılı Oversize Ceket

Siyah WB Baskılı Oversize Ceket

10317-siyah
749,06 TL
Beden:
S
M
L
XL
XXL

Manken boyu: 185 cm 85 kg manken üzeri beden xl ürün öçüleri: Boy 80 cm göğüs 68 cm kumaş türü %65 pamuk %25 polyester %5 akrilik

Bu ceket, hem şık hem de rahat bir giyim deneyimi sunar. Üstün kaliteli kumaşı sayesinde, hem iş hem de sosyal etkinliklerde giymek için idealdir. Ceketin oversize kesimi, modern ve stil sahibi bir görünüm yaratırken aynı zamanda rahat bir giyim sağlar.

Ceketin tasarımında kullanılan kumaş, üstün kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Ceketin yumuşak dokusu ve esnek yapısı, herhangi bir engel olmadan kolayca hareket etmenizi sağlar. Ceketin renkleri, sosyal ortamlarda rahatlıkla kombin edilebilecek şekilde seçilmiştir.

Bu kumaş ceket, hem estetik hem de işlevsel özellikleri ile öne çıkar. Şık, modern ve kaliteli bir görünüm için tercih edebilirsiniz.

RenkSiyah
Filtre